statystyki szczegółowe

Aktualności

Derby są nasze! Karpaty - Ekoball 4:0!

• autor: MilkaKKS, 2014-08-27 16:27

W dzisiejsze deszczowe popołudnie piłkarze Karpat pokonali w derbowym pojedynku Ekoball Sanok 4:0 (2:0). Już w 3 minucie spotkania na środku boisku rozpętała się przepychanka, jednak kapitan Ekoballu otoczony przez pięciu "biało-niebieskich" dał sobie spokój. W 11 minucie Jarosław Gałuszka podczas kontry pociągany był za koszulkę, sędzia nie gwizdnął faulu, a zdenerwowany "Jaro" kopnął bez piłki w nogi zawodnika Ekoballu i wyleciał z boiska. W 20 minucie w środku pola ładnie powalczył Marcel Drozd, zagrał pomiędzy obrońców do Dawida Cieplik, a ten wyprowadza nas na prowadzenie. W 35 minucie bardzo ładna kontra Karpat. Marcel Drozd zagrywa na skrzydło do Dawida Cieplika, ten dośrodkowuje na długi słupek wzdłuż linii bramkowej, gdzie akcje zamyka Kacper Latkiewicz podwyższając prowadzenie na 2:0. W drugiej połowie w polu karnym faulowany był Bartek Szyszlak. Sam poszkodowany podszedł do piłki i umieścił piłkę w siatce, jednak sędzia nakazał powtórzenie rzutu karnego. Bartek ponownie uderzył w ten sam róg i wyprowadził nas na trzy bramkowe prowadzenie. Wynik spotkania ustalił Dawid Cieplik. po ładnym podaniu Norberta Bobko.

Karpaty MOSIR Krosno - Ekoball Sanok 4:0 (2:0)

1-0 Cieplik (20)
2-0 Latkiewicz (35)
3-0 Szyszlak (58) - rzut karny
4-0 Cieplik (69)

Karpaty: Skoczeń - Rymarowicz, Sieniawski, Podkul, Wieczorek (60. Zych) - Stodolak, Latkiewicz (70. Filar), Drozd (75. Węgrzyn), Gałuszka, Cieplik (72. Rusin) - Szyszlak (55. Bobko)

Czerwona kartka: Gałuszka