statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwsza sparingowa porażka

• autor: MilkaKKS, 2015-02-16 21:59

W poniedziałkowe popołudnie piłkarze Karpat 98 przegrali z A-klasowym OKS-em Markiewicza Krosno 3:4 (1:2). Wynik spotkania otworzył płaskim strzałem z 20 metra Patryk Orzechowski. Później jednak rywale doszli do głosu i pod koniec pierwszej połowy wyszli na prowadzenie. Przy obu bramkach bez szans na skuteczną interwencję był Adrian Sadowy. Po przerwie na indywidualną akcję zdecydował się Szyszlak, który został sfaulowany w polu karnym. Rzut karny pewnie wykorzystał Jakub Stodolak. Chwilę później podobna akcja Bartka i również sędzia dyktuję rzut karny. Piłkę na 11 metrze ustawia sam poszkodowany, jednak bramkarz OKS-u wyczuwa intencję naszego zawodnika. W 68 minucie nasi rywale wychodzą na prowadzenie po sprytnym rozegraniu rzutu wolnego. W 84 minucie do remisu doprowadza Przemek Wieczorek po kapitalnym, mierzonym, podkręconym uderzeniu. W ostatniej akcji spotkania OKS strzela bramkę po sytuacji sam na sam. Dobra gra naszych zawodników w tym spotkaniu. Dziękujemy rywalom za fajny sparing i życzymy powodzenia w lidze.

Karpaty MOSIR Krosno - OKS Markiewicza Krosno 3:4 (1:2)

1-0 Orzechowski (21)
1-1 Jurczak (37)